cz  de

Krušné hory

Krušné hory

Krušnohorské hřebeny navštěvuje rok od roku stále více turistů, a to nejen v zimní sezóně, ale i po zbytek roku. Především pak v letních měsících, kdy sem hustá síť značených tras láká milovníky horské turistiky a cyklistických výletů. Právě pro cyklisty jsou Krušné hory učiněným rájem. Široký výběr tras různých obtížností, vynikající zázemí a příjemné hospůdky rozeseté po celém kraji – to všechno přispívá k nezapomenutelnému cyklozážitku. Na své si tu přijdou příležitostní cyklisté upřednostňující lehkou jízdu a mírné stoupání, nadupaní sportovci, co si chtějí dát pořádně do těla, ale i vášniví dobrodruzi toužící po divokém horském terénu mimo obvyklé cesty.

V Krušných horách je stále co objevovat. I kdybyste tu strávili celý měsíc, zaručeně nestihnete poznat všechna jejich tajemství a poklady. Díky dlouhé tradici osídlení je celé Krušnohoří bohaté na kulturní a architektonické památky, v hlubokých lesích a na širých pláních se zase skrývá celá řada přírodních skvostů. Úchvatná hluboká údolí můžete obhlížet z některé z mnoha rozhleden – doporučujeme například Tisovský vrch, Blatenský vrch nebo Plešivec. Historii vám přiblíží muzeum v Jáchymově, Božím Daru nebo třeba v Nejdku.

Adresa

Boží Dar 58, 362 62
Česká republika
Jak se k nám dostanete?

Kontakt

Telefon: 777 863 236
Skype: dasa.chladova
E-mail: info@yettibike.cz

Otevírací doba

Od 3.7.-31.8. 2017 nás najdete v půjčovně denně od 9:00-12:00. Kola je nutné rezervovat předem na telefonu 00420 777863236.

V případě špatného počasí je půjčovna zavřená. půjčovna si vyhrazuje úpravy otvírací doby dle zájmu zákazníků.

 

V zimní sezóně nás najdete na
www.yettischool.cz

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates